תנאי שימוש

החלפת/החזרת מוצרים 

אנו עושים את מלוא המאמצים לספק לכם מוצר באיכות מעולה. אם מסיבה כלשהיא קיבלתם מוצר פגום, אנא פנו כאן לשירות הלקוחות שלנו ונשמח לענות לכם בהקדם.

הודעה על החזרת פריט וקבלת החזר כספי תתבצע רק בתוך 48 שעות ממועד קבלת המשלוח וההחזר עצמו תוך שבוע מיום קבלת החבילה. החזרה תתאפשר רק אם הפריט נרכש במחיר מלא. לא יינתן החזר כספי על פריט שנקנה במבצע.

בכל החלפה או החזרה יש להביא את המוצר באריזתו המקורית, שלם וללא כל פגם או נזק שהוא, בצירוף חשבונית ובתיאום עם שירות הלקוחות של אורדמן.

בזיכוי כרטיס אשראי תקוזז עמלה בת 5% של חברת האשראי.

החזרה ע"י השליח הינה בעלות 35 ₪ דמי משלוח ותקוזז מגובה הזיכוי.

אחריות

אורדמן מעניקה לך שלושה חודשי אחריות על המוצר. תינתן אחריות מלאה על מוצרים פגומים שהתקבלו, יש להודיע על כך לשירות לקוחות ולהזדכות על מוצר חדש.

אורדמן לשנים ארוכות – איך עושים את זה?

כל הבגדים מבית אורדמן נתפרים מבדי עלית בתפירה אירופאית מוקפדת שמחזיקה לאורך זמן ולא מתבלה או דוהה. יחד עם זאת, שימוש לא סביר או כביסה שלא מתאימה עלולה להזיק לאורדמן שלך!

לכל שאלה ניתן לפנות לשירות הלקוחות גם בוואטסאפ למספר 058-4096040

זמינות

כל ההזמנות למוצרים הן בכפוף לזמינות.

מדיניות משלוחים:
המוצר יישלח תוך 2-7 ימי עסקים עם שליח עד הבית לכתובת שתבחרו בעת ההזמנה.
המשלוח הוא בעלות של 35 ש”ח בלבד .

יתכנו עיכובים בתקופות החגים,ימי חופש לאומיים,סופי שבוע ותקופות של מבצעים.

ניתנת אפשרות לאיסוף עצמי בתיאום עם שירות הלקוחות.

בעת הזמנה מעל 499 ₪ המשלוח חינם.

שירות ושיווק

כדי ליצור איתך קשר למטרות שירות לקוחות ו/או מחקרי שוק וכן כדי לעדכן אותך על מבצעים חודשיים או תקופתיים באתר ובחנויות הרשת, אנו עשויים לפנות אליך באמצעות דואר ישראל, טלפון או דואר אלקטרוני .

אבטחת מידע
אנו מחויבים להבטיח כי המידע שלך מאובטח. על מנת למנוע גישה אסורה לנתונים אישיים, אנו פועלים בהתאם לנהלים פיזיים, פיננסיים, אלקטרוניים וניהוליים עדכניים כדי להגן ולאבטח את המידע שאנו אוספים באופן מקוון. אנו לא שומרים את פרטי האשראי , ומתחייבים לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג’ אלא בהוראת בית דין.

תודה, והמשך גלישה מהנה באתר

ORD COUTURE

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן